Vyjádření k novému systému třídění odpadů

23.01.2018 08:08

Vážení občané města Morkovice-Slížany,

rádi bychom se vyjádřili k posledním událostem a dotazům Vás občanů k novému systému třídění odpadů. Od 1. 1. 2018 v Morkovicích-Slížanech běží Motivační a evidenční systém pro odpadové hospodářství (MESOH). První svoz plastů a papíru (8. ledna) a první svozy směsného komunálního odpadu (11. a 12. ledna) byly provedeny bez načítacího zařízení, a to z důvodu, že na přelomu roku probíhala obměna načítacího zařízení za novější typ, která se bohužel protáhla až do konce druhého týdne roku 2018. Svozová firma již má k dispozici všechna načítací zařízení a další svozy již budou evidovány.

Prosíme všechny občany, kteří již odevzdali tříděný odpad s čárovým kódem k prvnímu svozu a mají zájem, aby jim byl načtený i tento svoz, aby vznesli požadavek na on-line podporu na webu www.mojeodpadky.cz, případně přímo na e-mail bambusek@mojeodpadky.cz, rádi Vám pytle do odpadového účtu zadáme ručně.

Dále bych rád dal pár tipů na závěr, jaké kroky podstoupit pro plnohodnotné zapojení do nového systému.

-          Potvrdit inventuru stanoviště ve svém dopadovém účtu.

-          Vyplnit odpadový dotazník ve svém odpadovém účtu.

-          Čárové kódy na pytle lepit na visačku k úvazku pytle.

-          Vložit do svého odpadového účtu svůj e-mail (pro případ zapomenutého hesla).

Přihlášení můžete provést na stránkách www.mojedopadky.cz v pravém horním rohu. Své přihlašovací údaje naleznete po pravé straně archu s čárovými kódy na pytle.

Veškeré své dotazy můžete směřovat na online podporu na www.mojeodpadky.cz, případně přímo na e-mail bambusek@mojeodpadky.cz.

 

Děkujeme za trpělivost a budeme rádi, když se zúčastníte besedy o novém systému, která se bude konat ve čtvrtek 1. 2. 2018 v 17:30 hod. v prostorách bývalého kláštera, 17. listopadu č. p. 140.


Kryštof Bambušek
za kolektiv MOJE ODPADKY

 

Zpět