Rekonstrukce základní školy zahájena

12.07.2019 10:41

  

1. července byla zahájena další velká investiční akce v našem městě. Jedná se o „Stavební úpravy a přístavbu sociálního zařízení ZŠ Morkovice“. Vzhledem k tomu, že příprava akce začala v únoru 2019 (projekt, stavební řízení, žádost o dotaci, výběrové řízení na zhotovitele), je při složitosti všech postupů malým zázrakem, že se vše stihlo.

Při této akci bude rekonstruováno první i druhé patro v části „staré“ školy od ředitelny po tělocvičnu (nové elektroinstalace, nová svítidla, nové rozvody vody a odpadů, nové podlahy, nové sociální zařízení, výměna podlahy a nový podhled v tělocvičně). Současně proběhne výstavba nového sociálního zařízení před tělocvičnou.

Výběrové řízení na zhotovitele vyhrála firma adanso s.r.o. z Uherského Hradiště s cenou 16,553 mil. Kč.

Na tuto akci získalo město dotaci z ministerstva financí ve výši 12,114 mil. Kč, dofinancování proběhne z rozpočtu města.

Zpět

Fotogalerie: Rekonstrukie základní školy zahájena

/album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1102-jpg/ /album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1125-jpg/ /album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1138-jpg/ /album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1141-jpg/ /album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1159-jpg/ /album/fotogalerie-rekonstrukie-zakladni-skoly-zahajena/gopr1162-jpg/