Ovčáček - udržovací práce

05.05.2019 17:15

Od dubna probíhá na Ovčáčku oprava břehů, které jsou velmi poškozené, dochází k jejich sesouvání a tím může dojít k ohrožení objektů v bezprostřední blízkosti rybníka - např. vodovodu nebo sloupu elektrického vedení. Jde o udržovací práce, které mají zajistit břehy na několik nejbližších let, i nadále se pracuje na projektu celkové rekonstrukce.

Hráz rybníka bude na návodní líci dosypána zeminou a opevněna betonovými panely částečně zapuštěnými do rybničního dna.  Zbylé břehy budou dosypány zeminou a stabilizovány laťovým plůtkem.

Předpokládaný náklad z rozpočtu města je 150 000 Kč, část prací provedou rybáři sdružení v němčické organizaci Moravského rybářského svazu.

 

 

Zpět

Fotogalerie: Ovčáček - udržovací práce

/album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4150-jpg/ /album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4152-jpg/ /album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4165-jpg/ /album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4289-jpg/ /album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4292-jpg/ /album/fotogalerie-ovcacek-udrzovaci-prace/img-4299-jpg/