Dokončení první části rekonstrukce ZŠ

26.08.2019 14:43

V posledním srpnovém týdnu finišují práce na dokončení první části rekonstrukce základní školy. Do čtvrtka, tj. do termínu kolaudace I. etapy, budou ukončeny práce na úpravách učeben v prvním i druhém podlaží školy (směrem od ředitelny k tělocvičně) a také sociální zařízení v této části školy budou kompletně rekonstruovány.  

Při těchto úpravách byly zhotoveny zcela nové rozvody elektrické energie a vody, došlo k výměně všech svítidel, umyvadel i části radiátorů, ve třídách jsou nové rozvody internetu a nové podlahy. Chlapecká WC v prvním i druhém podlaží byla kompletně vybourána a postavena znovu.

 

Škola tedy bude připravena 2. září k přijetí školáků.

 

Na tuto první část naváže ihned druhá část rekonstrukce, při které bude opravena tělocvična a bude k ní přistavěno nové sociální zařízení.

 

Zpět

Fotogalerie: Dokončení první části rekonstrukce ZŠ

/album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/a1np-wc-jpg/ /album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/a2np-wc-jpg/ /album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/wc-jpg/ /album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/a1np-chodba-jpg/ /album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/a2np-chodba-jpg/ /album/fotogalerie-dokonceni-prvni-casti-rekonstrukce-zs/a2np-ucebna-jpg/