Hlášení v pátek 11.06.2021

1. Tělocvičná jednota Sokol Morkovice zve občany na oslavy 150. výročí založení jednoty, které se bude konat v sobotu 12. června od 11.00 hodin slavnostním zahájením před sokolovnou. Na programu bude: průvod účastníků k Památníku padlým s hudebním doprovodem, ve 12 hodin návrat do sokolovny přes náměstí a od 14 hodin bude v sokolské zahradě pro veřejnost bohatý program: cvičení ve stylu Zumby, ukázka cvičení muži Sokol, SDH Morkovice vystoupení hasičské přípravky a dále vystoupí pěvecký sbor Cantus, dechová hudba, mažoretky z Hranic na Moravě, žáci ze ZŠ Morkovice, cimbálová muzika Grande Moravia a večer zábava se skupinou Skarlet Rock. 

2. Starosta města Morkovice-Slížany zve občany na zasedání zastupitelstva města, které se uskuteční ve středu 16.června v 17.hodin v zasedací místnosti budovy radnice na Náměstí č.p. 900, Morkovice. Na programu bude: zpráva o plnění usnesení, o činnosti rady města, rozpočtové opatření č. 3, projekt využití dešťových vod z koupaliště, změna zřizovací listiny Technických služeb Morkovice-Slížany s.r.o., závěrečný účet města za rok 2020, stížnost na losování stavebních pozemků v lokalitě Záhumenice, majetkoprávní úkony a volba přísedících soudců.

3. Studénka drůbež bude prodávat v pondělí 14.června od 13.00 hod. do 13.15 hod. na parkovišti u zámku kuřice, chovné kohouty, krůty, holokrčky, malé husy, kačeny, husokačeny, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.

4. Firma Hytex, Nádražní 517, Morkovice hledá pracovníky na ruční práce - buď jako brigáda pro studenty na období prázdnin, nebo jako pracovní poměr s dobou určitou do konce března 2022. Vhodné spíše pro studenty či mladší osoby. Místo výkonu práce je na adrese firmy, nejedná se o práci na doma. V případě zájmu kontaktujte - Romana Knoppová, tel. 604 605 768.

5. Zelenina Juvita oznamuje, že bude v pondělí dne 14. června 2021 od 8,20 do 8,40 hodin prodávat jahody, nové brambory, slovenská rajčata, papriky a okurky. Dále prodávají konzumní brambory, cibuli, nový čenek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

6. Technické služby města Morkovice-Slížany oznamují, že dne 13. června 2021 bude zahájen provoz koupaliště. Návštěvníci budou do prostor koupaliště vpuštěni po předložení potvrzení dle vládního nařízení v souvislosti s Covid 19. Podrobnosti naleznete na webových stránkách města nebo technických služeb.

 

 

Hlášení ve středu 09.06.2021

1.VAK Kroměříž oznamují, že z důvodu opravy vodovodního řádu nepoteče ve čtvrtek 10.června v době od 8.00 hod. do 14.00 hod. voda v těchto ulicích: 1.máje, Havlíčkova, Komenského, Nerudova, náměstí Svobody, část ulice Legionářská, Nový Svět, část ulice Sokolská, 17.listopadu, Školní, Altýře, Náměstí, Nové Sady, Olejna, Záhumenice, Nová, Křižná, Trávníky, Nádražní a Uhřická.

2.Tělocvičká jednota Sokol Morkovice zve občany na oslavy 150. výročí založení jednoty, které se bude konat v sobotu 12. června od 11.00 hodin slavnostním zahájením před sokolovnou. Na programu bude: průvod účastníků k Památníku padlým s hudebním doprovodem, ve 12 hodin návrat do sokolovny přes náměstí a od 14 hodin bude v sokolské zahradě pro veřejnost bohatý program: cvičení ve stylu Zumby, ukázka cvičení muži Sokol, SDH Morkovice vystoupení hasičské přípravky a dále vystoupí pěvecký sbor Cantus, dechová hudba, mažoretky z Hranic na Moravě, žáci ze ZŠ Morkovice, cimbálová muzika Grande Moravia a večer zábava se skupinou Skarlet Rock. 

3.Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 10. června ve 12.45 hod. ve Slížanech a ve 13.00 hod. na parkovišti u zámku prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krůty, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak budou vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

4.Firma Hytex, Nádražní 517, Morkovice hledá pracovníky na ruční práce - buď jako brigáda pro studenty na období prázdnin, nebo jako pracovní poměr s dobou určitou do konce března 2022. Vhodné spíše pro studenty či mladší osoby. Místo výkonu práce je na adrese firmy, nejedná se o práci na doma. V případě zájmu kontaktujte - Romana Knoppová, tel. 604 605 768.